
A Financial Times írása szerint ő a liberális demokrácia és a nyitott társadalom képviselője, mára azonban mindenhonnan támadják, elég Vlagyimir Putyinra vagy Donald Trumpra gondolni - adta hírül a Portfólió.hu
„Az egyetlen ember, aki magánszemélyként saját külpolitikát épít a világ erős embereivel kell megküzdenie, akiknek céljuk személyének delegitimizálása" – szemlézte a Financial Times cikkét a portfolio.hu.
„Mindenért engem hibáztatnak, még Antikrisztusnak is neveznek. Bárcsak ne lenne ennyi ellenségem, de szerintem ez is annak a jele, hogy valamit jól csinálok" - mondta a lapnak Soros György.
Továbbiak a témában
1 perc Belfast már lángol, de Brüsszel szerint a kötelező elosztás jelenti a megoldást
1 perc Két év börtön a saját miniszterének is? Magyar Péter durva csapdába sétált bele
1 perc 










