
A hétvégi felvonuláson hiába várták a résztvevők, Magyar Péter a korábbi ígérgetések ellenére idén sem vett részt a rendezvényen. A magára hagyott tömeget Karácsony Gergely próbálta nyugtatni.
A főpolgármester szerint a miniszterelnök hiánya teljesen normális, hiszen a politikusok fő feladata pusztán a gyülekezési jog biztosítása. A baloldali városvezető ezután nyíltan követelte a hagyományos családmodelltől eltérő jogokat, így azt is, hogy gyermekeket fogadhassanak örökbe.














