
A politikus - aki egyben a a Fidesz országgyűlési képviselőjelöltje a II. kerületben - úgy véli a „balhépolitizálás” kora lejárt; helyette a közlekedésszervezés javítására, az egészségügyi infrastruktúra fejlesztésére és a helyi közösségek valódi képviseletére kell koncentrálni. A kerületben született és ott élő jelölt egy átfogó konzultáció keretében mérte fel a lakosság igényeit, hogy a parlamenti munkát a budaiak és az óbudaiak mindennapi ügyeinek szolgálatába állíthassa.
Továbbiak a témában
1 perc Németh Balázs: Az új médiatörvény nem garantálja a közmédia függetlenségét és kiegyensúlyozott működését
1 perc Folytatódik a tiszás sorozat: újabb gyermekvédelmi botrányról rántotta le a leplet Pócs János
1 perc 










