
Az áramfogyasztás csökkentésére szólított fel Kapitány István. A gazdasági és energetikai miniszter azt kéri a lakosoktól, hogy este hat és 9 óra között csökkentsék az áramfogyasztást mellőzzék a klímahasználatot, a telefonok, vagy az elektromos autók töltését. A Védelmi Igazgatási Hivatal főigazgatója ugyanakkor arról számolt be, hogy az energiahálózat bírja a jelenlegi megnövekedett terhelést. A Fidesz országgyűlési képviselője szerint ezekkel a tanácsokkal a Tisza Párt bele akar szólni az emberek életébe.













