
Az iskolaigazgatókat becsmérelte múlt hét kedden a Parlamentben az oktatási és gyermekügyi miniszter. Lannert Judit szerint az intézményvezetők buták és felkészületlenek. A miniszter botrányos kijelentése kiverte a biztosítékot a pedagógus társadalomban. Az egyik igazgató azt mondta: ezt a bánásmódot ők nem érdemelték meg.
Lannert Judit kijelentése jól mutatja, hogy elkezdődött a Tisza korszaka az országban - hangsúlyozta a Fidesz országgyűlési képviselője. Németh Balázs hozzátette, hogy Magyar Péter viselkedése tehet arról, hogy az Országházba beköltözött a kocsmai stílus.













