
Semmilyen bűncselekményt nem követett el és semmilyen törvénytelen döntést nem hozott -szögezte le az NKA ügyben bíróság elé állított Bús Balázs. Óbuda korábbi fideszes polgármestere a sajtó kérdésére elmondta, szerinte a bíróság egy politikai döntést hozott, méghozzá törvénytelenül.
A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint most azok vannak legjobban felháborodva az ügy kapcsán, akik ugyanúgy kaptak ezekből a pénzekből.
A Fidesz közleményt azt írta: a rendőrség nyilvánvalóan politikai utasításra jár el és kiállnak a koncepciós eljárással sújtottak mellett.













