
A HírTV információi szerint a találkozók elsődleges célja az eddig blokkolt uniós források felszabadítása volt. Vitézy Dávid leszögezte: a pénzek hazahozatalához elengedhetetlen egy új, hatékony intézményrendszer felállítása, amely garantálja, hogy a források valóban a magyar közlekedés modernizálására és stratégiai beruházásokra jussanak el.













