
Az első információk szerint a fedélzeten tízen voltak, a balesetet ketten élték túl. Őket mentőhelikopterrel kórházba szállították. A jármű az aranyosgyéresi katonai támaszpontról szállt fel és hadgyakorlatra vitte az egyenruhásokat.







Lezuhant egy katonai helikopter Romániában, Szeben megyében.
Az első információk szerint a fedélzeten tízen voltak, a balesetet ketten élték túl. Őket mentőhelikopterrel kórházba szállították. A jármű az aranyosgyéresi katonai támaszpontról szállt fel és hadgyakorlatra vitte az egyenruhásokat.