
A Zsolti bácsi ügyről szóló botrány elérte a parlamentet. A képviselők a legújabb fejleményekről kérdezik a kormányfőt. A miniszterelnököt az Országgyűlésben vonják felelősségre a tisztázatlan részletek miatt. A stúdióban Szilvay Gergely elemezte a helyzetet. A politikai szereplők érdemi válaszokat várnak a hivatalos szervektől. A tájékoztatás hiánya további feszültséget generál a közéletben.













