


Fideszes képviselő nevezte ostobának Rogánt, Semjént és Kósát

Célpont: kisbuszokkal hordták Ukrajnából a Fidesz-szavazókat

A Fideszben úgy számolnak, gyorsan feláll majd az új kormány

Mellár is csalást sejt

„Egyszerűen senkik vagytok” – így örül a fideszes

„Egyszerűen senkik vagytok” – így örül a fideszes

A legszegényebbeknél nyerte a legnagyobbat a Fidesz

Már májusban megszavazhatják a „Stop, Soros!”-t
