Nem ritka, hogy a maratoni ülésen részegek a küldöttek

Az amerikaiak kitiltanák a részeg diplomatákat az ENSZ költségvetési vitáiról.

  • 2013. március 05., kedd 16:14
Vágólapra másolva!

Az Egyesült Államok helyettes nagykövete azt javasolta, hogy az ülést alkoholmámortól mentes övezetté kellene nyilvánítani, a pezsgőt csak akkor lehetne felszolgálni, ha egy tárgyalás sikeresen végződik. A világszervezet költségvetési bizottsága karácsony előtt dönt a büdzsével kapcsolatos kérdésekről. A maratoni ülésen nem ritka, hogy a küldötteken látszik, hogy részegek.