
A vádakra Rétvári Bence államtitkár válaszolt, aki szerint
a politikus ugyanúgy távozik az ülésteremből, ahogy érkezett: féligazságokkal és alaptalan vádaskodással.
A vita parázs hangulatát Kövér László házelnök szokatlan közbevetése tette teljessé: a folyamatos bekiabálásokra reagálva engedélyezte Szabónak, hogy „utoljára még kiabálja ki magát”, mielőtt végleg elhagyja a törvényhozást.













