A német kormány követné a magyar példát

Magyarország után a német kormány is csökkentené a rezsit. A környezetvédelmi miniszter a lakosság helyett az ipari fogyasztókra hárítaná az energiaszolgáltató-rendszer fenntartásának terheit.

  • 2013. január 29., kedd 16:20
Vágólapra másolva!

Az áramtarifákat még a szeptemberben esedékes szövetségi választások előtt mérsékelné a kormány. A terveket a német közműszövetség vezetője is támogatná, a javaslatokat még jóvá kell hagynia a gazdasági tárcának és a tartományoknak is.