
A vasúttársaság szerint a balesetet valószínűleg a forgalomirányítók hibája okozta, akiknek egy kábellopás miatt kézzel kellett jelezniük, hogy mikor szabad a pálya.



Gyerekeket szállító vonat ütközött egy álló szerelvénynek Dél-Afrikában. Legkevesebb háromszázan megsérültek, közülük ötvenen iskolás korúgyerekek.
A vasúttársaság szerint a balesetet valószínűleg a forgalomirányítók hibája okozta, akiknek egy kábellopás miatt kézzel kellett jelezniük, hogy mikor szabad a pálya.