
Ez a XVIII. kerületi általános iskola egyike azoknak, ahol már bevezették a szabadszedéses tálalási rendszert, az úgynevezett szupermenzát. A hagyományos közétkeztetéssel szemben, itt a gyerekek ízlésüknek megfelelően válogathatják össze mi kerüljön a tányérjukra.
Azóta az iskolában megszűnt az ételpazarlás, és a gyerekek jóllakottan térnek haza.
Ebbe az iskolába 480-an járnak és a gyerekek majd 10 százaléka küzd ételallergiával, tehát speciális étkezést igényelnek. A Cöliákia világnapja alkalmából egy nap gluténmentes ételeket szolgálnak fel, ezzel megmutatva a gyerekeknek, hogy a lisztmentes ételek is finomak.













