
Történelmi veresége után a problémák feltárásával és teljes belső megújulással indítja az ellenzéki politizálást a Fidesz–KDNP. Miközben Orbán Viktor leköszönő kormányfő a mandátumát visszaadva a háttérből irányítja a nemzeti oldal újjászervezését, Ferencz Orsolya az őszinte szembenézés és a belső elemzések fontosságát hangsúlyozta, Hegedűs Barbara pedig arra emlékeztetett: a korábbi sikeres ellenzéki időszakok tapasztalataiból merítve a mostani krízisből is új lehetőségek és energiák születhetnek.














