
Magyar Péter: "Érkezett egy olyan észrevétel, hogy a 12 éves mandátum hosszt azt le kéne vinni 9 évre. Nekem például ez tetszik. És azt mondtuk, hogy jellemzően a szigorúbbakat fogjuk bevenni, én erre vállaltam. Korábban volt 6 év, 9 év, aztán lett 12 azért azt látni kell, hogy ezek sem a jogállamot erősítették egyáltalán hogy tulajdonképpen fél évezredre, emberöltőre bebetonozták ezeket a bábokat. Abban abszolút van logika hogy ezt lejjebb vigyük akár 9 évre, akár 6 évre."
Továbbiak a témában
1 perc Rétvári Bence: Magyar Péter 14 évig nem emelte fel hangját az állítólagos korrupció ellen
1 perc Kiszámíthatatlan dühroham – Bármilyen áron megpróbálja leváltani az államfőt a kormányfő
1 perc 









