


Radar - Áram nélkül maradt az atomerőmű

Globál: A törökök már építik a maguk Paks II. atomerőművét

Több mint 1600 embert telepítettek ki a zaporizzsjai atomerőmű környékéről

A Roszatom vezérigazgatója adta át az első fűtőelem-szállítmányt Akkuyuban

Hatalmas nukleáris beruházás Törökországban

A német kormány továbbra is blokkolja a paksi irányításrendszer szállítását

A csernobili telephelyen nincs működő atomerőmű blokk

Bulgária nem épít új atomerőművet, a jelenlegit bővítheti
