


Ismét százszázalékos teljesítménnyel üzemel a paksi atomerőmű 3. blokkja

Csúsznak a munkálatok az erőműben

Ismét névleges teljesítményen üzemel a paksi atomerőmű negyedik blokkja

Ismét üzemel a paksi atomerőmű 2. blokkja

A biztonságvédelmi rendszer hibája miatt leterhelték az atomerőmű 3. blokkját

Globál: "Fukusima-álló" lesz Paks II.

Globál: "Fukusima-álló" lesz Paks II.

A Google nem teljesíti a Belga Nukleáris Felügyelet kérését
