Két évig még biztos pénzelnék az afgán hadsereget

Az Egyesült Államok még legalább két évig fizeti az afgán hadsereg minden költségét. Ezt az amerikai védelmi miniszter jelentette be.

  • 2015. március 24., kedd 09:32
Vágólapra másolva!

Négymilliárd dollárt költenek 350 ezer katona felszerelésére és fizetésére. Az afgán hadsereget a 2012-es kivonulás óta finanszírozzák amerikai pénzből, de az országban maradt 6 ezer amerikai katona is, akik a helyiek kiképzésében vesznek részt.