Münchenbe utazik Kövér László

Kétnapos hivatalos látogatásra utazik Münchenbe az Országgyűlés elnöke.

  • 2013. március 12., kedd 11:41
Vágólapra másolva!

Kövér László a bajor parlament elnökével is tárgyal majd, találkozik magyar szervezetekkel és beszédet mond a Müncheni Magyar Katolikus Misszió, valamint a bajor fővárosban működő magyar főkonzulátus március 15-i ünnepségén is.