
A fiatalkorú bűnelkövetők egyre többször használnak kést vagy más fegyvert. A politikusok szerint aggályos,hogy a bírók - a letartóztatások után - sok esetben nem tartják szükségesnek, hogy őrizetben maradjon a gyanúsított és kiengedik őket a börtönből.













