Távozik a szerb államfő

Néhány héten belül lemond a szerb köztársasági elnöki tisztségéről Aleksandar Vucic, ugyanakkor továbbra is aktív szerepet kíván vállalni a politikában. A szerb államfő egy belgrádi nagygyűlésen bejelentette: pártja felkérésére részt vesz a következő parlamenti választási kampányban.

  • Hírek
  • 1 órája
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

Vucic közölte azt is, előrehozott elnökválasztást és parlamenti választást is tartanak hamarosan, és azt javasolta, hogy a kormánypárti lista a megmérettetésen Egységes Szerbia néven induljon.