
Tej, cukor, konzerv. Félszáz rászoruló család kapott tartós élelmiszert az Ökumenikus Segélyszervezettől és a Deák téri evangélikus gyülekezettől.
„Nagyon fontosak ezek az ünnepi akciók, hogy ezeknek a családoknak is a karácsony ünnep lehessen. Hangsúlyozom, hogy az Ökumenikus Segélyszervezet nemcsak ilyenkor, ünnepekkor segíti őket, hanem egész évben. Nyilván ez a csomag hamar el fog fogyni, viszont az Ökumenikus Segélyszervezet munkája az egész évre szól” – mondta Gáncs Kristóf kommunikációs igazgató.
A nélkülözőknek a hívek meleg ruhát, cipőt és játékot is gyűjtöttek. Az egyik ismert budai cukrászdában a Fidesz női politikusai készítettek mézeskalácsot. Az elkészült karácsonyi süteményeket a Gazdagréti Nyugdíjasház tagjai kapták meg.













