A spanyol miniszterelnök tagad

Tagadja a korrupció vádját a spanyol miniszterelnök. Az egyik legnagyobb spanyol lap, az El Pais csütörtökön írta meg, hogy Rajoy évente 25 ezer eurót kapott a Néppárttól 1997 és 2008 között.

  • 2013. február 02., szombat 16:45
Vágólapra másolva!

Rajta kívül több pártvezetőről feltételeznek hasonlót, a párt kincstárnokának a feljegyzései alapján. Az ő ügyében 2 éve indult nyomozás, azóta kiderült, hogy a kormánypárt 22 millió euróját menekítette svájci számlára. Rajoy szerint az ellene felhozott vádak kitaláltak, és azt ígérte, hogy nyilvánossá teszi az adóbevallásait.