Az országgyűlési mandátumok kétharmadát megszerezte volna a Fidesz június 9-én is

"Az országgyűlési választási rendszer olyan, hogy amíg osztott az ellenzék és kisebb a támogatottsága mint a kormánypártoknak, ez a kettő feltétel továbbra is adott." Így fejtette ki véleményét Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet vezetője.

  • 2024. június 10., hétfő 14:56
Vágólapra másolva!