
Orbán Viktor hozzátette: a Fidesz mindig is Magyarország legegységesebb közössége volt és most is az. A leköszönő miniszterelnök Orbán Viktor, a választás másnapján jelentette be, hogy újjászervezik a pártot, valamint döntenek a tisztújító kongresszus összehívásáról.
A választmányi ülés előtt adott nyilatkozatában a pártelnök kiemelte: a választási vereség utáni újjászervezés jegyében 25 képviselő hozott komoly személyes áldozatot azzal, hogy visszaadta mandátumát az egységes és hatékonyabb közösségi munka érdekében.
Orbán szerint ez a „bajtársias döntés” is azt bizonyítja, hogy a Fidesz továbbra is Magyarország legegységesebb politikai ereje.














