


Félelmetes erejű atombombát robbantott Észak-Korea

71 éve történt: Megemlékezés Nagaszakiban

Amerika nem kér bocsánatot az atomokért

Erre sem volt példa az atombomba ledobása óta

Nem is hidrogénbombát robbantott Észak-Korea?

70 éve dobták le a Kövér Embert Nagaszakira

Izraeli kormánytisztviselő: Japán megérdemelte az atombombákat

Észak-Korea ismét atomot robbantott
