Újra tárgyalnak Irán atomprogramjáról

Február végén újra asztalhoz ülnek az iráni és nemzetközi vezetők, hogy a perzsa állam atomprogramjáról tárgyaljanak.

  • 2013. február 03., vasárnap 16:29
Vágólapra másolva!

Ezt az iráni külügyminiszter jelentette be Németországban. Rajtuk kívül az ENSZ biztonsági tanácsának öt állandó tagja lesz jelen a megbeszélésen. Irán továbbra is azt állítja, hogy nem készülnek atomfegyver kifejlesztésére, de a független megfigyelők munkáját továbbra sem engedélyezik.