Közeledtek az álláspontok, de érdemi előrelépés nincs Washington és Moszkva között

Tárgyalásokat kezd Oroszország és az Egyesült Államok annak érdekében, hogy rendezze a két ország viszonyát - ezt közölte a Föderáció elnöke, miután Genfben egyeztetett amerikai kollégájával. Vlagyimir Putyin hozzátette: Moszkva és Washington konzultációt fog folytatni többek között kiberbiztonsági kérdésekben. Joe Biden pedig arról számolt be, hogy sem a Fehér Ház, sem a Kreml nem akar újabb hidegháborút, még kevésbé egy nukleáris hadviselést.

  • 2021. június 17., csütörtök 13:21
Vágólapra másolva!

Hír TV