Hét fok alatt a nyári gumiabroncsok már nem biztonságosak + videó

Egyre hidegebbek az éjszakák és egyre csúszósabbak az utak. 7 fok alatt a nyári gumik már nem biztonságosak, a szakértők szerint már télire kell cserélni a gépjárművek abroncsait.

  • 2024. november 07., csütörtök 19:00
Vágólapra másolva!

Néhány szakszerű mozdulat, és máris helyére kerül a téli útviszonyokra kifejlesztett kerék. Csák Gábor idén sem hagyta az utolsó pillanatra a szerviz felkeresését.

Csák Gábor: "Most hoztam az autót téligumi-cserére, és minden évben jövök. Ez a feleségem autója, de a sajátommal is járunk most már lassan 15 éve. És fontos, igen."

Egymásnak adják a kilincset az ügyfelek a gumisoknál ezekben a napokban. Évről-évre többen ismerik fel az évszakonkénti váltás jelentőségét.