„A hazánk miatt érkeztünk” – Civil patrióták vonultak utcára

Demonstrációt tartottak a migrációs paktum és a gender propaganda ellen Budapesten. A szervezők arra akarták felhívni a figyelmet, hogy a migrációs paktum következményei hosszú távon veszélyeztethetik Magyarország biztonságát és kulturális értékeit. Emellett felhívták a figyelmet arra, hogy a gyermekek nevelése a szülők joga és felelőssége, a családokat pedig meg kell védeni.

  • Hírek
  • 1 órája
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

A hazaszeretet és a normalitás jegyében gyűltek össze jobboldali, nemzeti érzelmű demonstrálók szombat délután a budapesti Kodály köröndön. A civil, fiatal patrióták által szervezett, pártpolitikától mentes rendezvény résztvevői az európai uniós migrációs paktum végrehajtása, valamint a genderpropaganda ellen emeltek szót, hitet téve a törvényesség és a gyermekek jövője mellett. A rekkenő hőségben megtartott békés felvonuláson a résztvevők a tisztánlátás és a magyar érdekek védelmének fontosságát hangsúlyozták. Az eseményen megjelent Németh Balázs, a Fidesz országgyűlési képviselője is, aki elismerését fejezte ki a demonstrálóknak, és kiemelte: a parlament mellett az utcán is szükség van a patrióták határozott fellépésére a kormányváltás óta kiépülő új, liberális politikai irányvonallal szemben.