Feljelentette Magyar Pétert Tényi István az aranykonvoj-ügy kapcsán

Magyar Péter lemondásra akarja kényszeríteni Nagy Gábor Bálintot.

  • Hírek
  • 1 órája
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

Hivatali visszaélés miatt Tényi István feljelentette Magyar Pétert. 

A férfi azzal indokolta: a miniszterelnök utasította és fenyegette a legfőbb ügyészt, amikor az úgynevezett aranykonvoj-ügyben fordult a hatósághoz. Tényi szerint a kormányfő ezzel túllépett a hatáskörén. De hivatali visszaélés lehet az is, ha Magyar Péter lemondásra akarja kényszeríteni Nagy Gábor Bálintot.