
A bíróság elsőfokon nyolc év börtönre ítélte az apát. Az ügyészség eredetileg emberölés kísérletével vádolta a férfit, aki a fagyasztóláda tetején bántalmazta gyermekét. Az orvosok szerint a kisfiú maradandó károsodást szenvedett, így soha nem élhet teljes életet. Az édesanyát kiskorú veszélyeztetésének bűntettében mondták ki bűnösnek a passzivitása miatt. Az eljárás ősszel folytatódik a másodfokú bíróságon.













