Gyilkolt, majd maga ellen fordította fegyverét

Két társát lelőtte, majd öngyilkos lett egy amerikai tengerészgyalogos.

  • 2013. március 22., péntek 17:32
Vágólapra másolva!

A quanticói bázison szolgáló katona csütörtök éjjel ölt meg egy eddig azonosítatlan férfit, majd elbarikádozta magát a helyi tiszti iskola épületében. Mikor a hatóságok a helyszínre érkeztek, egy nővel is végzett, aztán maga ellen fordította fegyverét.

A kettős gyilkosság indítékát egyelőre nem hozták nyilvánosságra.