Mandela ismét kórházban

Ismét kórházba szállították Nelson Mandelát. A 94 éves volt dél-afrikai államfő és emberjogi harcos légúti fertőzés miatt szorul orvosi segítségre.

  • 2013. március 28., csütörtök 15:25
Vágólapra másolva!

A jelenlegi dél-afrikai elnök arra szólította fel Dél-Afrikát és a világot, hogy imádkozzon Mandeláért és családjáért.

Az apartheid-ellenes mozgalom legendás vezérét 2012 végén tüdőfertőzéssel kezelték egy pretóriai klinikán, majd epekőműtétet hajtottak végre rajta.