
- A balliberális oldalon azok a szereplők maradnak meg, akik Gyurcsány Ferenc érdekében járnak el - reagált a HírTV Vezércikk című műsorában a XXI. Százat Intézet vezető elemzője arra, hogy Újpest Momentumos polgármester, Déri Tibor kilépett a pártból, és átpártolt a DK-hoz. Deák Dániel azt is hozzátette: szerinte a DK ki akarja söpörni az összes többi baloldali pártot.














