
A közösségi oldalakra kitett videóban Szentkirályi Alexandra így fogalmazott: "Hirtelen fontosak lettek a főpolgármester úrnak a sportversenyek? A minap Karácsony Gergely az instagramra töltött fel egy videót amelyben arról beszél milyen büszke rá, hogy Budapesten is keresztülhalad a Tour de Hongrie kerékpárverseny. Bolondnak, vagy feledékenynek nézi a budapestieket?"














