
Emberi méltóságában sértett meg több millió embert Magyar Péter egy utcai fórumán, ahol kihaló állatfajtának nevezte a fideszeseket.
Ez a gyalázkodó, gyűlöletkeltő hangnem jellemző Magyar nyilvános szerepléseire, illetve munkatársainak korábbi megszólalásaira is.
Mindez kísértetiesen emlékeztet a 2022-es választási kampányra, amikor Márki-Zay Péter, a baloldal miniszterelnök-jelöltje trágyával etetett gombákhoz hasonlította a kormánypárti szavazókat, illetve ostobáknak, agymosottaknak nevezte a vidékieket.
A teljes cikket a Magyar Nemzet oldalán olvashatják, IDE KATTINTVA.
Továbbiak a témában
1 perc Belfast már lángol, de Brüsszel szerint a kötelező elosztás jelenti a megoldást
1 perc Két év börtön a saját miniszterének is? Magyar Péter durva csapdába sétált bele
1 perc 










