Kiskorúak politikai szerepeltetése, államfői viták és zászlócsere a ma esti műsorban

A Monitor vendégei egy kiskorú politikai célú szerepeltetését, a köztársasági elnök elleni támadásokat és a fővárosi zászlóvitát elemzik a stúdióban.

  • Monitor
  • 1 órája
  • Frissítve: 1 órája
Vágólapra másolva!

A stúdióban a legújabb botrányokat elemezték. Magyar Péter és Bódis Kriszta egy kiskorút szerepeltetett az adásban, ami miatt a fiú gyámja most feljelentést tett. Eközben a Tisza Párt éles támadásokat indított a köztársasági elnökkel szemben, amit egyre több elemző nyíltan elutasít. 

A fővárosban is fokozódik a feszültség. Egy jobboldali párt nemzeti lobogókkal árasztotta el az Erzsébet-hidat a korábbi megosztó szimbólumok eltávolítása után.