


Lemond az amerikai egészségügyi miniszter a Capitolium elleni támadás miatt.

Az Egyesült Államokban átlépte a 20 milliót a regisztrált fertőzöttek száma

Az Egyesült Államokban is megkezdődött a tömeges oltás

Megkezdődött a korai szavazás Georgia állam megismételt szenátusi választásán

Kezdetét vette az oltási kampány az Egyesült Államokban

Szerdán több mint 2400 halottja volt a járványnak az Egyesült Államokban

December 11-én már olthatnak az Egyesült Államokban

Május óta nem volt ilyen magas Amerikában a járványban elhunytak száma
