
Április elején indult egy luxushajó Argentínából, ahol felütötte fejét a hantavírus. Hárman meghaltak, több fertőzöttet pedig evakuálni kellett.







A témáról Dr. Szlávik János infektológus beszélt a Napindítóban.
Április elején indult egy luxushajó Argentínából, ahol felütötte fejét a hantavírus. Hárman meghaltak, több fertőzöttet pedig evakuálni kellett.