
"Ma kezdődik a DK karácsonyi gyümölcsvására..." - a párt elnöke jelentette be a Demokratikus Koalíció Kedvezményes gyümölcsvásárát. Gyurcsány Ferenc azt is mondta, hogy főként a DK-s vezetésű kerületekben lehet tőlük olcsóbban vásárolni.
Csakhogy például a Békásmegyeri piacon az árusok felháborodtak azon, hogy egy politikai párt nyomott áron gyümölcsárusításba kezdett.
Zakariás Tamás kereskedő: ,,Igazából a hétfői műveletre tudok kitérni. Az, hogy mondjam nem volt fer így nagyjából az egész piaccal, egyik árussal szemben sem, főleg azokkal szemben, akik bérlik egyébként azt a helyet, ahová kipakoltak egyébként a drága DK-sok mindenféle kérdés, meg minden nélkül.
Adorján Kira tudósító, Hír TV:,,A Demokratikus Koalíció vélhetően az árusok nyomására inkább a helyi DK irodába helyezte a kedvezményes gyümölcsakciózást. Ahogy a háttérben mögöttem látszik, szórólapokkal invitálják az embereket. Az árusok elmondása alapján ez felháborító, és ellehetetleníti őket az értékesítéstől."
Továbbiak a témában
1 perc G7-csúcs, zárt ajtós egyeztetések és egy lefoglalt orosz olajtanker a Láncreakció fókuszában
1 perc Hatalmi nyomásgyakorlás vagy puszta formaság a Patrióták találkozója az uniós csúcs előtt?
1 perc 










