
Az első május 1., hogy nincs színpada az MSZP-nek. Véget ért egy korszak, a szocialisták keresik a helyüket és a vezetőjüket. Van-e kiút a gödörből? Megkérdeztük Molnár Zsoltot.





Véget ért egy korszak, a szocialisták keresik a helyüket és a vezetőjüket. Van-e kiút a gödörből?