
Ma Washingtonban találkozik a svéd miniszterelnök az amerikai külügyminiszterrel, hogy átadja a csatlakozási dokumentumokat. A NATO brüsszeli központjától Bugnyár Zoltán tudósított.








Már ma NATO-taggá válhat Svédország, miután Sulyok Tamás köztársasági elnök hivatalba lépése után, első döntéseként hétfőn ellenjegyezte a svéd NATO-ratifikációs dokumentumot.
Ma Washingtonban találkozik a svéd miniszterelnök az amerikai külügyminiszterrel, hogy átadja a csatlakozási dokumentumokat. A NATO brüsszeli központjától Bugnyár Zoltán tudósított.