
Hétvégén ismét megrendezik a városvédő futást. Rekordnevezés várható a versenyen, idén új útvonalon futhatnak az önkéntesek. Máth István vezető szervező és Józsa Gábor olimpikon, atléta, tájfutó számoltak be az eseményről.





Hétvégén ismét megrendezik a városvédő futást
Hétvégén ismét megrendezik a városvédő futást. Rekordnevezés várható a versenyen, idén új útvonalon futhatnak az önkéntesek. Máth István vezető szervező és Józsa Gábor olimpikon, atléta, tájfutó számoltak be az eseményről.