Van remény a devizahiteleseknek?

Egy bírósági ítélet alapján mégis támadhatók a devizahiteles szerződések – írja a Magyar Nemzet.

  • 2016. augusztus 30., kedd 07:48
Vágólapra másolva!

A lap úgy tudja: a közelmúltban a bíróság egy szerződésről kimondta, hogy hibás, így érvénytelen. Az indoklás szerint 2004 után tényleges deviza nem volt a hitelek mögött, hanem az ügyfél elől titkolt és nagy kockázatot hordozó befektetési szerződéssel teremtették meg a virtuális devizát.

A lapnak Róna Péter közgazdász azt mondta: a módszert a 2008 után regnáló kormányok mind ismerték, mégsem tettek semmit.