
A miskolci városvezetés szabotázsát feltételezte Magyar Péter a városban tartott csütörtöki rendezvényének kezdetén, mivel nem állt le a belvárosban villamosközlekedés – derül ki a TikTok-oldalára feltöltött videójából. A baloldali politikus jelezte, hogy addig nem kezdi meg a gyűlését, amíg járnak a villamosok.
Magyar Péter ezúttal is hangot adott aggodalmának, amiről már lapunk is beszámolt, hogy szerinte a titkosszolgálat elkezdte blokkolni az internetet és a mobilelérést a Tisza párt országjárásának helyszínein. A rendőrség erre válaszul jelezte, hogy az az eszköz, amit a baloldal új politikusa zavaróberendezésnek nézett, egyszerű szolgálati rádiókészülék, ami a helyszínt biztosító rendőrök közötti kommunikációra szolgál, de nem alkalmas mobiljelek zavarására.
Az összeesküvés-elmélet alapját vélhetően az a jelenség adhatta, hogy olyan rendezvényeken, ahol a szokásosnál több ember gyűlik össze egy helyen, a hálózat kapacitásának korlátai miatt lelassulhat az internetelérés és akár a térerő is elmehet.
Forrás: Magyar Nemzet
Fotó: Molnár István Péter
Továbbiak a témában
1 perc G7-csúcs, zárt ajtós egyeztetések és egy lefoglalt orosz olajtanker a Láncreakció fókuszában
1 perc Hatalmi nyomásgyakorlás vagy puszta formaság a Patrióták találkozója az uniós csúcs előtt?
1 perc 










