
Orbán Viktor a közösségi oldalán így kommentálta a videóját: "Rálőttek a Fidesz egyik aktivistájára Szentendrén. Az ellenfelünk gyűlöletközösséget épít. Most kell higgadtnak maradni!"






A miniszterelnök higgadtságra intett mindenkit.
Orbán Viktor a közösségi oldalán így kommentálta a videóját: "Rálőttek a Fidesz egyik aktivistájára Szentendrén. Az ellenfelünk gyűlöletközösséget épít. Most kell higgadtnak maradni!"