Brutális áremelkedés jön a kutakon: Eltörlik az olcsó tankolást

A kormány megszünteti a kedvezményes tankolás lehetőségét. A lakosság terhei növekednek, az intézkedés valódi gazdasági hátteréről a döntéshozók hallgatnak.

Vágólapra másolva!

 

A Paláver Hangoló adásában gazdasági döntéseket elemezték. A tájékoztatás szerint a kormány végleg kivezeti a védett üzemanyagárat. A hirtelen meghozott lépés miatt az autósok komoly terhekkel szembesülnek. Amint eltörlik a kedvezményes tarifát, a mindennapi közlekedésben jelentősen megugranak a költségek. A hivatalos szervek szűkszavúak, egyelőre hallgatnak a valódi okokról. A lakosság egyedül maradt a piaci árakkal a kutakon.